Flora
wpatrzona w człowieka
łagodna
nie toleruje innych zwierząt
Flora to młoda, dwuletnia suczka owczarka niemieckiego, która została znaleziona na wsi w bardzo złym stanie. Była wychudzona i miała dredy przy uszach. Niestety, nikt się po nią nie zgłosił. Z charakteru Flora jest przekochana do ludzi. Uwielbia kontakt z człowiekiem i jest bardzo przyjazna. Niestety, nie dogaduje się z innymi psami, dlatego musi być jedynaczką w swoim nowym domu. Na spacerach Flora ładnie idzie na smyczy, jednak gdy zobaczy inne psy, potrafi mocno pociągnąć. Szukamy dla niej prawdziwego domu, w którym będzie członkiem rodziny, a nie tylko mieszkańcem kojca. Jeśli jesteś zainteresowany adopcją Flory i jesteś gotów zapewnić jej kochający dom, prosimy o kontakt ze schroniskiem. Flora czeka na swojego człowieka, który da jej szansę na nowe, lepsze życie.