Lucynka
kontaktowa, łagodna
towarzyska
łagodna
Lucynka to młodziutka, około 8-miesięczna kotka, która szybko skradnie serce każdego, kto ją pozna. Ta wyjątkowa towarzyszka uwielbia bliskość ludzi i z radością przytula się do każdej osoby, która poświęci jej trochę uwagi. Nie tylko jest ulubienicą odwiedzających schronisko, ale także wyróżnia się swoim nietypowym zachowaniem – chodzi za człowiekiem jak pies, pokazując swoje oddanie i miłość. Lucynka jest w pełni zdrowa, zaszczepiona i przeszła zabieg sterylizacji. Kotka słabo widzi na jedno oko. Teraz czeka na dom, w którym zostanie otoczona miłością i opieką, na jaką zasługuje. Szukamy dla niej najlepszego domu, gdzie będzie mogła żyć szczęśliwie i cieszyć się każdym dniem. Jeśli marzysz o wiernym przyjacielu na czterech łapkach, Lucynka będzie idealnym wyborem.