Zorro
brak
energiczny, wesoły
łagodny
bez problemu akceptuje suczki i niektóre psy
Zorro to młody, energiczny chłopak, który szuka nowego domu pełnego miłości i zrozumienia. Został znaleziony na wsi, skrajnie wychudzony i zaniedbany. Niestety, nikt nie zgłosił się po swojego pupila, więc Zorro trafił pod naszą opiekę. Od tej pory zrozumieliśmy, że jest psem, który wymaga dużo ruchu i aktywności. Zorro wciąż ma tendencję do rzucania się na miskę z jedzeniem, co jest wynikiem jego trudnej przeszłości. Jednak z odpowiednim podejściem i cierpliwością można go nauczyć, że już nigdy nie będzie musiał martwić się o jedzenie. Ten młody psiak jest bardzo aktywny i potrzebuje przestrzeni do biegania i zabawy, dlatego najlepiej odnajdzie się w domu z ogrodem. Zorro potrafi chodzić na smyczy, co ułatwia wspólne spacery i eksplorowanie okolicy. Jeśli chodzi o kontakty z innymi psami, Zorro akceptuje suczki bez problemu, a z niektórymi samcami także potrafi się dobrze dogadywać. Jego relacje z innymi psami bywają różne, dlatego warto wprowadzać go do nowych towarzyszy stopniowo i z uwagą. Zorro czeka na kogoś, kto da mu szansę na nowy, lepszy start w życiu. Jest pełen energii i miłości, którą chętnie podzieli się z nowym opiekunem. Jeśli szukasz wesołego i aktywnego psa, który będzie wspaniałym towarzyszem, przyjdź i poznaj Zorro. On na pewno zaskarbi sobie Twoje serce!