Rodos
wesoły, kontaktowy
łagodny, spragniony kontaktu
łagodny
Rodos to pełen uroku, trzyletni psiak średniej wielkości, który szuka kochającego domu. Jego łagodna i przyjazna natura sprawia, że natychmiast cieszy się na widok człowieka i chętnie spędza czas w jego towarzystwie. Jest psem, który z łatwością stanie się oddanym członkiem rodziny, gotowym na codzienne dawki miłości i bliskości. Rodos jest aktywny i pełen energii, dlatego idealnie sprawdzi się jako towarzysz do biegania czy długich spacerów. Uwielbia aportować i bawić się piłeczkami, co sprawia mu ogromną radość. Jest to pies, który potrzebuje dużo ruchu i aktywności, by być szczęśliwym. Rodos jest również bardzo towarzyski w stosunku do innych suczek. Aktualnie dzieli kojec z Firą, z którą tworzy nierozłączny duet. Ich wspólne zabawy umilają im czas spędzony w schronisku. Ten kochany psiak zasługuje na dom pełen miłości i ciepła, gdzie będzie mógł cieszyć się bliskością człowieka i wspólnymi aktywnościami. Jeśli szukasz psa, który wniesie radość i energię do Twojego życia, Rodos jest idealnym kandydatem.