Fira
łagodna, delikatna
łagodna, kontaktowa
łagodna
Fira to urocza, około dwuletnia suczka średniej wielkości, która wyglądem przypomina drobnej budowy labradora. Została znaleziona po Sylwestrze, przestraszona i zagubiona. Pomimo trudnych początków, szybko pokazała, jak bardzo jest kochana i łagodna. Fira jest bardzo zapatrzona w człowieka i uwielbia spędzać czas w jego towarzystwie. Na początku może być nieco lękliwa, ale szybko nabiera zaufania i staje się wiernym towarzyszem. Jej łagodny charakter i posłuszeństwo czynią ją idealnym psem rodzinnym. Ta wspaniała suczka zazwyczaj akceptuje inne psy i często zaczepia je do zabawy. W schronisku mieszka z Rodosem, z którym tworzy wesołą i zgraną parę. Razem bawią się i wychodzą na spacery, ciesząc się swoim towarzystwem. Fira jest bardzo usłuchana i dobrze reaguje na komendy. Kiedy jest puszczona luzem, zawsze ładnie przybiega na zawołanie, co czyni ją idealnym psem do wspólnych wędrówek i zabaw na świeżym powietrzu. Nowi właściciele Firki będą mieli mnóstwo radości i miłości, jeśli zdecydują się dać jej dom. Ta kochana suczka zasługuje na najlepszy możliwy dom, gdzie będzie mogła cieszyć się bliskością człowieka i beztroskimi chwilami. Przyjdź i poznaj Firę – ona na pewno skradnie Twoje serce!