Boo
bardzo nieufny i lękliwy pies
mała
zwyrodnienia stawów
lękliwy
nieufny
pozytywny
Boo trafił do schroniska jako dziki pies, który żył w dużym stadzie innych psów. Pomimo wielu prób socjalizacji, Boo wciąż pozostaje nieufny wobec ludzi i nie udało się go oswoić. Od wielu lat żyje w schronisku, dzieląc kojec ze swoimi towarzyszami – Peją i Bobim. Boo to pies, który najlepiej czuje się w towarzystwie innych psów. Jego dzika natura sprawia, że potrzebuje specyficznego opiekuna, który zrozumie jego potrzeby i da mu przestrzeń, której potrzebuje. Chociaż Boo nie jest typowym psem do przytulania, jego obecność może wnieść wiele do życia osoby, która doceni jego niezależność i wyjątkowy charakter. Idealny dom dla Boo to miejsce z dużym ogrodem, gdzie będzie mógł swobodnie biegać i eksplorować. Najlepiej, gdyby mógł zamieszkać z innymi psami, które dodają mu odwagi i poczucia bezpieczeństwa. Boo potrzebuje opiekuna z doświadczeniem i wielkim sercem, który zrozumie jego specyficzne potrzeby. Jeżeli szukasz wyjątkowego psa i jesteś gotów podjąć wyzwanie, Boo czeka właśnie na Ciebie! Daj mu szansę na lepsze życie i pokaż, że nawet dzikie dusze mogą znaleźć swoje miejsce w świecie ludzi.