Międzynarodowy Dzień Wolontariusza
W Międzynarodowym Dniu Wolontariusza dziękujemy wszystkim naszym wolontariuszom za trud i bezinteresowną pracę. W dniu Waszego Święta chcielibyśmy Wam życzyć zapału do nowych wyzwań, radości czerpanej z pomagania i poczucia, że warto to robić. Jesteśmy wdzięczni, że zawsze możemy na Was liczyć. To dzięki Wam pomogliśmy tylu zwierzakom. To dzięki Wam zaopiekowane są koty miejskie, prowadzona jest ich sterylizacja i leczenie, wyprowadzane są regularnie psy w schroniskach w Dalabuszkach, Smogorzewie i Poniecu, prowadzone są zbiórki karmy i prelekcje dla dzieci w szkołach i przedszkolach. Dziękujemy, że z nami jesteście. Bardzo dziękujemy Aleksandrze i Maciejowi Gerowskim INKa studio za zaprojektowanie kalendarzy oraz wszelkie prace graficzne wykonywane dla naszego Stowarzyszenia. Dziękujemy za współpracę państwu Sylwii i Janowi Meisnerowskim, Marii Klonowskiej Novawet gabinet weterynaryjny, Przychodni dla zwierząt Koala z Leszna. Dziękujemy Sławomirowi Genderze i Marcie Gron za prowadzenie fanpage Dobre Duszki – Dalabuszki oraz Aleksandrze Gerowskiej, Joannie Naskręt i Marcie Gron za prowadzenie fanpage Schronisko Gostyń Stowarzyszenie Noe. Dziękujemy naszym pracownikom schroniska: Aleksandrze Gerowskiej, Marcie Gron, Dorocie Polnej, Panu Eugeniuszowi Szaferskiemu z Dyrektorem Marcinem Krawcem na czele za wspaniałą współpracę i poświęcenie na rzecz bezdomnych zwierząt. Dziękujemy naszym wspaniałym wolontariuszom, to dziś Wasze święto.

Zarząd Gostyńskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt Noe