Taker
to aktywny pies po przejściach
lękliwy
potrafi ugryżć
pozytywny
Taker to młody, 4-letni pies o dużym sercu, który szuka odpowiedzialnego i cierpliwego opiekuna. Jest nieufny w stosunku do nowych osób, co sprawia, że na początku może reagować strachem, a nawet ugryzieniem. Jednak gdy już zaufa, staje się prawdziwym pieszczochem, który chętnie rozdaje całusy i przytulasy. Taker uwielbia aktywność – zabawy z piłką i długie spacery to jego ulubione zajęcia. Jest psem, który potrzebuje czasu i kilku wizyt w schronisku, aby w pełni zaakceptować swojego nowego właściciela. Szukamy dla niego kogoś, kto jest gotów zainwestować czas i serce, by zdobyć jego zaufanie i zapewnić mu bezpieczny dom na zawsze. Czy jesteś gotowy podjąć to wyzwanie i stać się najlepszym przyjacielem Takera? Czekamy na Ciebie w schronisku!