Gacek
to psiak w wieku około 5 lat.
agresywne
potrafi ugryżć
pozytywny
Gacek to 5-letni pies, który ma w sobie mnóstwo energii i radości życia. Świetnie dogaduje się z innymi psami. W schronisku zyskał sympatię opiekunów, którzy cenią jego lojalność i uczuciowość. Niestety, Gacek ma za sobą trudne doświadczenia, które sprawiają, że nie zawsze jest łatwym i bezproblemowym psem. Zdarzyło mu się ugryźć nową osobę bez ostrzeżenia, dlatego potrzebuje spokojnego domu, w którym nie będzie narażony na dużą ilość bodźców. Zalecamy także kontakt z behawiorystą, który pomoże zrozumieć jego potrzeby i nauczyć właściwego postępowania w trudnych sytuacjach. Idealny dom dla Gacka to miejsce pełne cierpliwości i wyrozumiałości. Opiekun, który zdecyduje się przyjąć go pod swoje skrzydła, powinien być doświadczony i gotów na pracę nad jego zachowaniem. W odpowiednich warunkach Gacek może stać się wspaniałym, oddanym towarzyszem, który odwzajemni miłość i troskę. Jeśli masz doświadczenie z psami po przejściach i jesteś gotów na wyzwanie, Gacek czeka właśnie na Ciebie. Daj mu szansę na nowe życie, pełne spokoju i miłości, które pozwoli mu rozkwitnąć i poczuć się bezpiecznie.