Frodo
to 7-letni, bardzo duży pies odebrany interwencyjnie ze złych warunków.
średnia
łagodny
pozytywny
zależy od psa
Frodo to 7-letni pies, który podbije serce każdego, kto go pozna. Jest prawdziwym przytulasem i niezwykle spragnionym kontaktu z człowiekiem czworonogiem. Osoby odwiedzające nasze schronisko zakochują się w nim od pierwszego wejrzenia. Frodo uwielbia się przytulać, bawić i spędzać czas z ludźmi. Zabawki są jego ulubioną rozrywką, a zabawa z nimi przynosi mu mnóstwo radości. Dla Frodo szukamy domu z ogrodem, gdzie będzie miał mnóstwo miejsca do biegania i zabawy. Frodo potrzebuje bliskości i miłości, a jego nowi opiekunowie na pewno otrzymają od niego mnóstwo czułości i oddania. Jeśli szukasz psa, który wniesie do Twojego życia wiele radości, ciepła i miłości, Frodo jest idealnym wyborem. Daj mu szansę na nowy, kochający dom, a z pewnością odwdzięczy się bezgranicznym oddaniem i mnóstwem przytulasów.