MAM 2 WIRTUALNYCH OPIEKUNÓW :)
KTÓRYM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.
Florek
to średniej wielkości psiak, ale o drobnej budowie.
MAM 2 WIRTUALNYCH OPIEKUNÓW :)
KTÓRYM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.
średnia
niepewny
raczej pozytywne
agresywny
Florek to uroczy ośmiolatek, który wciąż czeka na swojego człowieka. Jest średniej wielkości psem o drobnej budowie, z piękną brązowo-rudą sierścią, która dodaje mu wyjątkowego uroku. Został znaleziony na wiosce, ale niestety nikt się po niego nie zgłosił. Florek jest ruchliwym psiakiem, który uwielbia spacery i zabawy piłką. Jego energiczna natura sprawia, że każdy dzień spędzony z nim jest pełen radości i aktywności. Niestety, w schronisku średnio się odnajduje i ze stresu zdarza mu się wygryzać sobie boki. Mimo trudności, Florek pozostaje łagodnym psem, który nie przejawia agresji. Bez problemu dogaduje się z suczkami, co czyni go idealnym towarzyszem dla innych czworonogów. Szukamy dla niego spokojnego domu, gdzie będzie mógł poczuć się bezpieczny i kochany. Jeżeli szukasz wiernego towarzysza, który wniesie do Twojego życia mnóstwo radości i ciepła, Florek czeka właśnie na Ciebie. Daj mu szansę na lepsze życie w spokojnym, kochającym domu, a odwdzięczy się bezgraniczną miłością i oddaniem.